ISI YALITIM FİYATLARI

Mantolama fiyatları uygulama yapılacak konutların ihtiyaçları ve konut sakinlerinin beklentilerine göre değişkenlik gösterebilir. Isı yalıtım uygulamasından beklediğiniz tasarruf oranı doğrultusunda ısı yalıtım levhalarının ve kalınlıklarının seçimi fiyatı doğrudan etkilemektedir.Boysan Isı Yalıtım danışmanları malzeme seçiminden başlayarak tüm süreçlerde bilgi ve birikimleri ile sizlere yardımcı olacaktır.

Yalıtım bir maliyet değil ısınma ve soğutma giderlerini % 50 azaltarak tüketiciye ömür boyu tasarruf ve konfor sağlayan bir yatırımdır.

Boysan Isı Yalıtımın sizlere sunduğu ödeme kolaylıkları sayesinde ödemelerinizi 18 ay taksitle peşinatsız, faizsiz ve masrafsız gerçekleştirebilir ya da 24 ay taksit imkanından yararlanarak kredi kartı ya da senet ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Tercihiniz doğrultusunda  anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile taksitli ödeme yapabileceğiniz gibi, peşin ödemelerinizde de özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

İŞ SÜREÇLERİMİZ

Boysan Isı Yalıtımda verilen söze sadakati işin ilk aşaması olarak görür…

Tüm süreçlerimiz  ISO 9001 – 2008 standartlarına göre düzenlenmiş olup, şirket içi  ERP ( Kurumsal Kaynak Planlama) yazılımı ile hatasız olarak takip edilmektedir.

Isı Yalıtım Fiyat Teklifi İsteme Süreci:  Müşteri süreçlerimizin ilk aşamasıdır, müşteri ilişkileri departmanımız, web sayfamız üzerinden ücretsiz keşif formu yoluyla, 0216 576 57 72 – 470 84 23 numaraları telefonlardan veya şirket merkezimize gelen müşterilerimizin taleplerini alarak bilgisayar sistemi üzerinde keşif randevu işlemini gerçekleştirir.

Bina Keşif Süreci : Sisteme girilen keşif isteği ölçüm sorumlularının ekranına gelir, ölçüm ekibimiz sizin belirlemiş olduğunuz gün ve saatte binanıza gelerek ölçüm işlemini gerçekleştirir.

Ölçüm işleminin aşamaları :

Tüm cepheler ayrı ayrı ölçülür.
Metrajdan düşülecek alanlar ölçülür (pencere, kapı boşlukları vb.)
Isı yalıtımı dışında binanızda  yapılacak ek uygulama isteklerinizin ölçümü yapılır ( çatı, çevre düzenlemesi vb.)
Binanın krokisi çizilir ve tüm ölçüler keşif formuna kaydedilir.
Termal kamera çekimi yapılarak binadaki ısı kaçakları tespit edilir.

Fiyatlandırma Süreci : Metraj keşif formuna yazılan ölçüler gerekli hesaplamalar yapıldıktan sonra direk müşteriye ödeme seçenekleriyle aktarılır.

Sözleşme Süreci : Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra,  fiyat, iş başlangıç tarihi, iş bitiş tarihi vb. şartlar sözleşmeye detaylı olarak yazılıp çift nüsha olarak imzalanır.

İş Sonladırma Süreci : Binadaki uygulama bitirildikten sonra, ekipmanlar ve kalan malzemeler toplanır çevre temizliği yapıldıktan sonra şantiye apartman/site yönetimine eksiksiz olarak teslim edilir.

Takip Süreci : Müşteri ilişkileri sorumlularımız uygulama yapılan bina ile ilgili site/apartman yönetimleri ve daire sakinleri ile irtibat halinde kalarak binanın durumu ile ilgili bilgi alırlar.
Tüm çözüm ve önerilerin giderek birbirine benzediği günümüzde Boysan Isı Yalıtım deneyimini tercih etmenin ayrıcalığını yaşayın.

Mantolama M2 Fiyatı almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir ya da 0216 576 57 72 – 470 84 23 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.